Állásajánlatok

  • SZERVIZ ÉRTÉKESÍTÉSI MENEDZSER
  • KAROSSZÉRIA LAKATOS

    Csapatunkba KAROSSZÉRIA LAKATOS pozícióba kollégát keresük

    Feladatok:

    • Személy- és kishaszongépjárművek karosszéria javítása,
    • Karosszéria elemek cseréje, összeszerelése, föl- és leszerelése, hegesztési műveletek végzése
    • Szervizbe érkező gépjárművek karbantartása, javítása
    • Hibafeltárás

    Elvárások:

    • Középfokú szakirányú végzettség
    • Pontos, precíz igényes munkavégzés,
    • Mind csapatmunkára, mind önálló munkavégzésre való képesség,
    • „B” kategóriás vezetői engedély
    • Felelősségvállalás, ügyfélbarát hozzáállás

    Előnyt jelent:

    • Hasonló területen szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

    • Versenyképes teljesítményarányos bérezés
    • Szakmai fejlődési lehetőség
    • Magasan felszerelt szerviz, kiváló munkakörülmények
  • Amennyiben magadra ismersz és szeretnél csapatunk kiemelkedő tagja lenni, küldd el önéletrajzodat az alábbi emailcímre:
  • [email protected]

  • E-mailt/visszahívást kérek!

  • IRODAI ADMINISZTRÁTOR ASSZISZTENS

    Csapatunkba IRODAI ADMINISZTRÁTOR ASSZISZETNS pozícióba kollégát keresük

    Feladatok:

    • Általános adminisztrációs/szervezési feladatok ellátása
    • Nyilvántartások vezetése
    • Kimenő számlák kiállítása instrukció szerint
    • Kollégák munkájának támogatása
    • Bejövő bizonylatok rendszerezése, iktatása, postai küldemények kezelése

    Elvárások:

    • Legalább középfokú végzettség
    • MS Office felhasználói szintű ismerete
    • Precizitás, pontosság, rendszerező készség, önálló munkavégzésre való alkalmasság

    • Adminisztrációs területen szerzett tapasztalat
    • Pénzügyi-számviteli ismeretek
    • B kategóriás jogosítvány

    • Igényes munkakörnyezet
    • Stabil, hosszútávú munkalehetőség

Aktuális ajánlatok

Legfrissebb akciók Sándor Service Kft.

Márkakereskedés hírei

Legfrissebb hírek Sándor Service Kft.