RENDSZERGAZDA MUNKATÁRSAT keresünk

SZAKMAI ISMERETEK:

  • Windows hálózati szakértelem
  • Számítógépek távoli elérésének beállításai
  • Céges programok kezelése és beállítása
  • Alapfokú hardver szakértelem
  • Microsoft office és a böngésző programok teljeskörű ismerete

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Sándor Service Kft 5310 Kisújszállás, Deák F. u. 69-75.

e-mail: [email protected]

Telefon : + 36-30-965-1652

Kapcsolat

SZERVIZVEZETŐ MUNKATÁRSAT keresünk

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  •  Főiskolai végzettség
  • új ismeretekre való nyitottság, önálló munkavégzés képessége

Olyan lendületes, kitartó, pozitív gondolkodású, önálló munkavégzésre képes

pályázók jelentkezését várjuk, akik siker- és teljesítményorientált, dinamikus

környezetben szeretnének dolgozni.

LEENDŐ KOLLÉGÁNK FŐBB FELADATAI:

  • szervizes kollégák koordinálása
  • szerviz üzletág teljeskörű szervezése, adminisztrációja
  • műszaki problémák megoldásának támogatása
  • garanciális ügyintézés
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • munkatársak képzésének koordinálása

FONTOS:

  • MS Office ismeret
  • munkakör ellátásához szükséges számítógépes programok elsajátítása
  • nyelvismeret

ELŐNY:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • autószerelési-, autóvillamossági ismeret
  • szervizvezetői tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai kihívás, rendszeres szakmai továbbképzés

Sándor Service Kft Kisújszállás
Ha szereted a kihívásokat és egy sikeres csapat tagja szeretnél lenni,

akkor küldd el fényképes szakmai önéletrajzod!

mail: [email protected]

Postacím: Sándor Service Kft 5310 Kisújszállás, Deák F. u. 69-75.

Kapcsolat

AUTÓSZERELŐ MUNKATÁRSAT keresünk

  •  középiskolai végzettség

akkor küldd el fényképes önéletrajzod!

Kapcsolat