Állásajánlatok

  • SZERVIZ ÉRTÉKESÍTÉSI MENEDZSER

    Csapatunkba SZERVIZ ÉRTÉKESÍTÉSI MENEDZSER pozícióba kollégát keresük

    Nálunk a helyed ha:

    • Korábbi kereskedelmi-értékesítő területen dolgoztál
    • Lendületes személyiséged van, kiválóan kommunikálsz és határozott, magabiztos a fellépésed
    • Szereted a kihívásokat és kitűnő szervező és problémamegoldó képességgel rendelkezel
    • Precízen és pontosan végzed a munkád
    • Ügyfélközpontú gondolkodásmód jellemez

    A munkakörveben elvégzendő feladatok:

    • A szervizre érkező ügyfelek kiszolgálása-velük történő gördülékeny kapcsolattartás
    • Ügyfeleink elégedettségének biztosítása és folyamatos növelése
    • Szervizfolyamatok és műhelymunkák koordinálása, optomalizálása
    • A tevékenységhez tartozó precíz feladatok ellátása
    • Az irányítása alatt álló kollégák támogatása

    Az álláshoz tartozó elvárásaink:

    • Legalább középfokú végzettség
    • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek

    Amit kínálunk:

    • Versenyképes teljesítményarányos bérezés
    • Szakmai fejlődési lehetőség
    • Magasan felszerelt szerviz, kiváló munkakörülmények
    • Összetartó családias légkör
  • Amennyiben magadra ismersz és szeretnél csapatunk kiemelkedő tagjalenni, küldd el önéletrajzodat az alábbi emailcímre:
  • [email protected]

  • E-mailt/visszahívást kérek!

Aktuális ajánlatok

Legfrissebb akciók Sándor Service Kft.

Márkaszerviz hírei

Legfrissebb hírek Sándor Service Kft.