Gépjármű értékesítő munkatársat keresünk:

FELADATOK:
- Gépjármű értékesítési folyamat teljes körű lebonyolítása
- Új és már meglévő partnerek felkutatása, üzleti kapcsolatok bővítése
- Ajánlatok, finanszírozási ajánlatok készítése, üzleti tárgyalások lebonyolítása
- A cég és a márka hiteles, szakmai képviselete (rendezvényeken, kiállításokon
  történő részvétel)
- Az ügyfélkapcsolati rendszer folyamatos aktualizálása, adatbázisok kezelése

ELVÁRÁSOK:
- Minimum középfokú végzettség
- Kiváló MS Office ismeret
- Önálló munkavégzés, kiváló kezdeményező, kapcsolatteremtő és
  kommunikációs készség, ügyfél centrikus gondolkodásmód,
  pro aktivitás
- B kategóriás gépjárművezető engedély és vezetési gyakorlat

ELŐNYT JELENT:
- Gépjármű értékesítési területen szerzett tapasztalat

Olyan lendületes, kitartó, pozitív gondolkodású, önálló munkavégzésre képes
pályázók jelentkezését várjuk, akik siker- és teljesítményorientált, dinamikus
környezetben szeretnének dolgozni.

AMIT KÍNÁLUNK:
- Stabil, megbízható munkahely
- Versenyképes jövedelem
- Folyamatos szakmai kihívás, rendszeres szakmai továbbképzés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Sándor Service Kft., Kisújszállás
Ha szereted a kihívásokat és egy sikeres csapat tagja szeretnél lenni,
akkor küldd el fényképes önéletrajzod!
Postacím: Sándor Service Kft 5310 Kisújszállás, Deák F. u. 69-75.
e-mail: fsandor1@sandorservice.t-online.hu
telefon: +36-59/321-134